Wieść


  Co jest najlepszym RPG wszechczasów?

  04.01.2011 o 18:24 / Dodał: Serail

  Na przestrzeni lat światło dzienne zdążyło ujrzeć multum produkcji cRPG, jedne były mniej, drugie bardziej grywalne. Jednak, czy nie zastanawialiście się nad tym, jakiemu tytułowi należy się miano najlepszego RPG wszechczasów? Panowie z portalu GameInformer postanowili znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jakie są efekty ichniej refleksji? Otóż, to Baldur's Gate 2 zyskał sobie uznanie szacownego jury i stał się symbolem gatunku. Zgadzacie się z tą opinią? A może macie jakieś własne typy?
  Źródło: GameInformer
  Dodaj do Facebook Dodaj do Wykop Dodaj do Twitter

  Komentarze

  Tę wieść skomentowano 23 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

  « Starsze · 1 · (2) ·

  Brak avatara
  Teyeris 
  Wędrowiec
  Temat: Planescape: Torment ma dużo...Dodany: 27.05.2013 o 16:01  

  Planescape: Torment ma dużo ciekawsze świat i generalnie dużo ciekawszą fabułę. Natomiast BG2 (w szczególności ToB) ma bardzo-super-epickie walki i temu nie można zaprzeczyć. A IWD nastawiony jest na walkę, jednak walki są dużo mniej epickie (ah, brakuje tam tak wielu epickich czarów maga jak w BG2 <3)

  Brak avatara
  briesel 
  Wędrowiec
  Temat: Zdecydowanie BG, zarówno je...Dodany: 27.10.2013 o 22:05  

  Zdecydowanie BG, zarówno jedynka, jak i dwójka. Grałam w Baldura z tysiąc razy i zamierzam zagrac drugie tyle. Jak dla mnie, wielkość baldura polega w dużej mierze na tym, ze fabula wciąga grającego do swiata i pozwala wczuć się w dramatyczna sytuacje. Poza tym, wszystkie te mody, w które sprawiają, ze gra jest jeszcze ciekawsza i grac w nia można bez końca.... :)

  Brak avatara
  myha 
  Wędrowiec
  Temat: Zdecydowanie zgadzam się z ...Dodany: 14.10.2014 o 7:41  

  Zdecydowanie zgadzam się z tym że Baldur's Gate jest najlepsza gra w historii. Do żadnej innej gry nie wracałem tyle razy co do sagi BG i to mimo upływających lat i mimo tego że podstawę bez modów znam już niemal na pamięć to ciągle do tej gry wracam co jakiś czas, grając z nowym modem i innej konfiguracji drużyny i ciągle niesamowicie mi się to podoba.
  A wspomnienia kiedy dawno temu po raz pierwszy przechodziłem badura odkrywając jego fabulę są bezcenne.  Tę wieść skomentowano 23 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.

  « Starsze · 1 · (2) ·

  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw