Wieści


  Shadows of Undrentide

  29.04.2003 o 21:45 / Dodał: Ahelor
  Każdy dobrze wie, że Neverwinter Nights osiągnęło ogromny sukces w Polsce jak i na świecie. Gra może wydawać się beznadziejna w single player, ale grając w sieci, można się zakochać. Wiedzą o tym napewno panowie z BioWare, którzy po licznych sukcesach NwN postanowili zrobić oficjalny dodatek o dźwięcznej nazwie Shadows of Undrentide. Jak informują producenci, w dodatku odwiedzimy Anauroch i ruiny Netheril. Mam nadzieję że będą one wyglądać lepiej niż Luskan. Dodane zostaną także nowe czry, jak Pięść Bigby'ego oraz Miażdżącą Dłoń Bigby'ego (czary z Tronu Bhaala). Dokopać będzie można także Fomorianom i Bazyliszkom. Fani NwN powinni czekać z utęsknieniem.

  Portrety do Baldur's Gate 2

  20.04.2003 o 15:06 / Dodał: Ahelor
  Niedawno znalazłem w internecie ciekawą stronę z portretami do Baldur's Gate 2 i nie tylko. Nie było by nic dziwnego w tym gdyby nie to, że portrety przedstawiają na przykład Angeline Jolie, Cameron Diaz, Jim Carrey, Arnolda Swarzenegg, Keanu Reaves lub Jacka Nicholsona. Nie są to jednak zwykłe portrety, lecz profesjonalnie przerobione na potrzeby gry. Stronę znajdziecie pod adresem www.karwal.dk/portraitportal - serdecznie zapraszam.

  Nowy system wieści

  19.04.2003 o 22:09 / Dodał: Ahelor
  Dzisiaj na życzenie Thufira zmieniłem system dodawania wieści do Zaginionej Karczmy. Teraz jest on bardziej jawny i wieści mogą być pisane przez każdego kto zostanie uznany za godnego. Jak by coś nie działało to wiecie gdzie pisać.

  Niestaty wszystkie starsze wieści zostały usunięte za co serdecznie przepraszamy.  Na stronie wyświetlane jest 15 wieści na raz.
  « Nowsze · 1 · .. · 503 · 504 · (505) ·