Warning: Undefined array key "autologin" in /usr/home/peronczyk/domains/insimilion.pl/insimilion/twierdza/index.php on line 25 The Bard's Tale • Wysoki Gaj • INSIMILION

  The Bard's Tale » Solucja


  Wysoki Gaj

  Działy gier » The Bard's Tale » Poradniki » Solucja
  Autor: Zak
  Utworzono: 11.07.2008
  Aktualizacja: 13.09.2008

  Mapa lokacji

  Miejsca godne uwagi

  • Wyjście z Ukrytego Urwiska
  • Księga zapisu
  • Mell
  • Fnarf

  Solucja

  Zapisz grę [2] i porozmawiaj z trowem. Znowu spotkasz Fnarfa. Po zabiciu wszystkich przeciwników przejdź przez bramę i porozmawiaj z Mellem (bądź miły). Teraz musisz pokonać kilka barier, za którymi stoją trowy. Używaj łuku do strącania przeciwników - nie powinieneś mieć z tym problemów. Po przekroczeniu czterech barier zapisz grę [2]. Teraz czeka Cię droga na północ. Napotkasz tutaj dość groźnych przeciwników - Jeźdźców dzików. Gdy przekroczysz kilka blokad zapisz grę [2]. W końcu znajdziesz ciało kolejnego wybrańca, przeszukaj je, a zdobędziesz świetny łuk - Glaisne, 100 sztuk srebra, 385 PD oraz będziesz mógł wysłuchać kolejnej pieśni trowów.
  Zapisz grę i idź dalej. Bariery pokonuj w taki sam sposób, jak na początku. W jednym z pni znajdziesz nową melodię - Migbłystalnego szczura. Dalej spotkasz Fnarfa przywołującego trowy. Od razu zajmij się swoim głównym celem - Fnarfem, ignorując inne trowy. Po zabiciu wszystkich przeciwników przeszukaj pnie, zapisz grę [2] i udaj się dalej na południe. Pokonuj magiczne bariery, aż dojdziesz do Fnarfa [4], który znowu przywołuje sojuszników. Bossa można zabić jedynie łukiem. Po zabiciu trowa dostaniesz Zdobioną Lutnię. Za bramą spotkasz Mella, który da Ci nową melodię - Najemnika. Następnie idź do Ukrytego Urwiska [1], a potem do Świątyni Caleigh. Porozmawiaj z Bodbem - dostaniesz 1650 PD. Udaj się teraz do Kirkwall, a stamtąd do Leśnej Wieży.


  Komentarze

  Ten artykuł skomentowano 2 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Tiger
   

  Wędrowiec
  Temat: Fnarf
  Dodany: 28.12.2008 o 21:02  

  Jak pokonać Fnarfa skoro on ciągle ucieka.Atakuję go bohaterką , ale to nic nie daje ,w pół godziny stracił zaledwie połowę życia.

  Bard
   

  Wędrowiec
  Temat: Jak???????
  Dodany: 08.12.2009 o 15:19  

  ja nie mogę tego przejść wogule niech mi ktoś pomorze  Ten artykuł skomentowano 2 razy.
  Na stronie wyświetlanych jest 20 komentarzy na raz.


  Pseudonim
  E-mail
  Treść Dostępne tagi: [cytat][/cytat], [url=http://][/url]
  Przepisz poprawnie podane słowa mnustwo orkuw